Z našej ponuky Vám predstavujeme

BIO mliečne výrobky

Kvalitné výrobky iba z čerstvo nadojeného mlieka od našich dojníc, pasených na lúkach Bielych Karpát, chovaných v systéme ekologického poľnohospodárstva. Zameriava sa na výrobu čerstvých syrov, tvarohu, jogurtov, jogurtových a kvasených nápojov, predovšetkým v BIO kvalite. Mlieko spracované len šetrnou pasterizáciou si vo výrobkoch zachováva pôvodné vlastnosti a biologickú hodnotu.Výrobky neobsahujú žiadne pridané konzervačné látky mimo kuchynskej soli, ktorá syrom dodáva chuť. Preto sú odporúčané aj pre zdravú výživu Vašich detí. V súčasnej dobe je Ekofarma Javorník jediným výrobcom syra s bielou plesňou v BIO kvalite v ČR. Kladú dôraz na kvalitu a výrobky zodpovedajú nárokom súčasného spotrebiteľa - vysoký obsah bielkovín, vápnika a ušľachtilých mliečnych kultúr.

BIO mäso z overených fariem

V našej predajni nájdete veľmi kvalitné kuracie, morčacie, hovädzie a teľacie mäso. Každého dodávateľa máme osobne prevereného, pretože by sme Vám nikdy neponúkli niečo, čo by sme nemali sami vyskúšané a o čom by sme neboli presvedčení, že sa jedná o špičkovú kvalitu.

BIO vajíčka z voľného výbehu

Sliepky sú kŕmené špeciálnymi bio krmivami ako napríklad jačmennými klíčkami, majú dostatok voľného výbehu, poznajú slnko, trávu a takisto prírodný zdroj ich potravy.

Bio pekárenské výrobky

Ak hľadáte poctivo vyrobené, chutné a kvalitné  BIO chleby a pečivo, ste na správnej adrese. Všetky naše výrobky sú celozrnné. Sú tak výbornou alternatívou voči chlebu a pečivu z bielej múky pre ľudí, ktorí hľadajú potraviny vyhovujúce  zdravému životnému štýlu, ale aj pre tých, ktorých zdravotný stav si to vyžaduje. Ponúkame takisto trvanlivé pekárenské výrobky pre celiatikov a ľudí s intoleranciou na laktózu.

 

©2020 Bio Corner - Vaša zdravá voľba